Our Pricing

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Our Pricing

At Gee Whiz, we know that budgets are tight. That is why we do our best to keep the cost of our curriculum as low as possible. In fact, for teachers with 6 children, the weekly cost is less than $1.00 per week! And remember…Gee Whiz pricing is per teacher… not per child.  If you need help on placing your order just click this link for Step by Step directions:

https://geewhized.wpengine.com/wp-content/uploads/2018/09/howdoesgeewhizwork.pdf

 [/vc_column_text][vc_row_inner gap=”20″ el_class=”sec-align-center” el_id=”prices”][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”6867″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”none” link=”https://geewhized.wpengine.com/membership-account/membership-checkout/?level=1″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”6868″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”none” link=”https://geewhized.wpengine.com/membership-account/membership-checkout/?level=6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”7485″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”none” link=”https://geewhized.wpengine.com/membership-account/membership-checkout/?level=7″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Translate »
Scroll to Top