You should not need to make personal sacrifices in order to afford a high-quality curriculum.

Tired of paying too much for curriculum or feel you can’t afford a quality curriculum because it is too expensive? Well now you can truly have the best of both worlds.  Gee Whiz  costs up to 70% less than other commercially available preschool curriculum programs.  In fact, at just $18.95 per month, Gee Whiz is less than $4.00 per month per child (based on a group of 6 children).  That’s $1.00 per week!

Translate »
Scroll to Top